Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'fop_enqueue_conditional_scripts' not found or invalid function name in /home/nextstr1/domains/nifis.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

O nas

Skontaktuj się z nami
+48 697 160 807
Kim jesteśmy

Wiemy, że każdy pracownik musi orientować się w dynamicznie rozwijającym się rynku pracy i śledzić najnowsze trendy w biznesie. Dlatego tworząc nasze kursy, wnikliwie opracowujemy materiały szkoleniowe, szczególnie dbając o doprecyzowanie poziomu trudności oraz treści.
Kurs rozpoczyna się od przeprowadzenia przez metodyka szkoły darmowego testu diagnostycznego, który ma na celu weryfikację poziomu słuchaczy oraz stworzenie odpowiedniego programu nauki. Nasi wykwalifikowani lektorzy określą ścieżkę nauki i zaprezentują program w 100% oparty o materiały autentyczne. Dlaczego warto korzystać z materiałów autentycznych? Ponieważ mamy z nimi styczność niemal codziennie, a są to artykuły w języku obcym, filmy, ulotki, seriale.
W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne.  

Twoja przyszlość w naszych rękach

Weź udział w szkoleniu i poznaj naszą metodę nauczania. 


Zapytaj o spersonalizowana ofertę

Liczby mówią same za siebie

0
lat doświadczenia
0
+
zadowolonych klientów
0
przeszkolonych firm

Nasz zespół

Nasi lektorzy są pasjonatami języków oraz profesjonalistami w dziedzinie nauki języków obcych. Mają wieloletnie doświadczenie w edukacji i stworzyli ponad 500 spersonalizowanych kursów.