697 160 807, (22) 111 06 90


JĘZYKOWE KURSY WAKACYJNE

Authentic Language Teachung & LEARNING METHOD Szkolenia otwarte oraz szkolenia dla firm Nowoczesne technologie

AUTHENTIC LANGUAGE TEACHING & LEARNING METHOD ®

Nowoczesne nauczanie j zyk w obcych polegaj ce na u yciu najnowszych technologii oraz autentycznych materia w takich jak prasa, nagrania audio i video oraz aplikacji mobilnych dostosowanych do tematyki kursu.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Wykorzystujemy najnowsze urz dzenia takie jak komputery przeno ne, tablety i smartfony. Aplikacje mobilne, podcasty, wiadomo ci, nagrania audio-video z rzeczywistych spotka i konferencji.

SZKOLENIA OTWARTE ORAZ SZKOLENIA DLA FIRM

Prowadzimy szkolenia dla firm w siedzibie firmy oraz szkolenia otwarte w grupach i indywidualnie. Nasze szkolenia s dostosowane do potrzeb ucz cych si .


DLACZEGO KURS WAKACYJNY W NIFIS?

Nudzi Cię nauka z podręczników? Brak Ci motywacji przy korzystaniu z podobnych materiałów edukacyjnych? Spróbuj interaktywnej nauki z wykorzystaniem nowoczesnych technologi i autentycznych materiałów w tematyce osadzonej w Twojej branży!

Znakiem rozpoznawczym Nifis jest dostosowanie kursów do potrzeb i zainteresowań odbiorców. Z myślą o tym nasi lektorzy przygotowują autorskie materiały dydaktyczne w oparciu o bieżące, autentyczne informacje dostępne w mediach (internet, prasa, radio, tv). Zakres tematyczny jest dostosowywany do rynku i branży, w których poruszają się nasi kursanci. Zajęcia prowadzone są przy interaktywnym wykorzystaniu najnowyszych technologii – nasi lektorzy aktywnie używają na tabletach i smartfonach aplikacji i programów dedykowanych nauce języka angielskiego.


DLA KOGO?

Uczysz się już jakiś czas angielskiego, ale ciagle używasz tego samego zestawu prostych słów? Mylą Ci się czasy, a może zdania warunkowe wydają się czarną magią?? W czasie spotkań z obcokrajowcami czasami „zapominasz języka w gębie”? Czas to zmienić!

Wakacyjne szkolenia w Nifis skierowane są dorosłych i studentów, oraz menadżerów i pracowników biurowych, którzy chcą się nauczyć sprawnego i płynnego wykorzystania języka angielskiego jako środek komunikacji.

ZAKRES TEMATYCZNYSprawdź grafiki naszych sal!