697 160 807, (22) 111 06 90


Wakacyjne szkolenia językowe

Czas wakacji to świetna okazja, aby zadbać o swój rozwój. Zainwestuj w siebie i zapisz się na wakacyjny kurs języka angielskiego.
W jeden miesiąc intensywnej nauki w przyjemnej i inspirującej amosferze zrobisz tyle, ile w trakcie 6 miesięcy regularnej nauki!

Zapraszamy na warsztaty tematyczne rozwijające jednocześnie dwa rodzaje umiejętności: językowych i biznesowych oraz kursy ogólne przygotowujące do swobodnego poruszania się w środowisku anglojęzycznym.


Zakres tematyczny kursów biznesowych:

Sztuka prezentacji - Presentation skills
Korespondencja biznesowa - E-mail English
Spotkania służbowe - Meetings
Rozmowy telefoniczne w biznesie - Telephoning
Techniki negocjacji - NegotiationsZakres tematyczny kursów ogólnych:

Gramatyka - Take it easy
Kurs konwersacji - Wordbuilder

Sprawdź grafiki naszych sal!


Szkolenia dla firm

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych firm międzynarodowych oraz średnich i małych przedsiębiorstw w zakresie szkoleń językowych, tłumaczeń oraz audytu językowego. Dostosowujemy tryb szkolenia do potrzeb firmy lub jej pracowników.

Szkolimy kadrę niższego i wyższego szczebla z języka:

  • ogólnego
  • biznesowego
  • specjalistycznego

Organizujemy:

  • kursy regularne
  • kursy intensywne
  • kursy elastycznem dostosowane całkowicie do wymagań Państwa pracownika
Zamów darmową lekcję próbną

Szkolenia wyjazdowe

Organizujemy wyjazdy na kursy językowe i wyjazdy integracyjno-szkoleniowe w Polsce i za granicą.

Masz pytania? Zadzwoń!
697 160 807, (22) 111 06 90


Zagraniczne szkolenia językowe

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej szkoły LSI mającej placówki językowe na całym świecie oraz londyńskiej szkoły Kahterine & King's College of London KKCL.

logo LSI
LSI posiada wiele placówek szkoleniowych na całym świecie. Możesz nauczyć się języka w jednej z nich w Angli, Kanadzie, USA, na Malcie, w Nowej Zelandii czy Australii.Szkoły LSI znajdziesz również we Francji i Szwajcarii. Wszystkie centra językowe LSI wyposażone są w aktualne materiały dydaktyczne, w przyjaznym środowisku z bezpłatnym dostępem do internetu.


logo KKCL Katherine & King’s College of London jest prywatną placówką edukacyjną w Harrow, w północno- zachodnim Londynie. Oferuje kursy, dzięki którym w sposób praktyczny nabędziesz niezbędnych umiejętnosci i wiedzę cenioną przez pracodawców. Oferuje akredytowane kursy: ABE( zarządzanie w biznesie) oraz ACCA (kurs z księgowości), które wzbogacą Twój zawodowy profil, jak również posłużą jako świetne zaplecze pod wyższe studia na tym kierunku. Szkoła posiada akredytację British Council i przygotowuje kandydatów do egzaminów z ogólnej znajomości języka angielskiego oraz egzaminów IELTS.
Zapytaj o ofertę