697 160 807, (22) 111 06 90


JĘZYKOWE KURSY WAKACYJNE

Authentic Language Teachung & LEARNING METHOD Szkolenia otwarte oraz szkolenia dla firm Nowoczesne technologie

AUTHENTIC LANGUAGE TEACHING & LEARNING METHOD ®

Nowoczesne nauczanie j zyk w obcych polegaj ce na u yciu najnowszych technologii oraz autentycznych materia w takich jak prasa, nagrania audio i video oraz aplikacji mobilnych dostosowanych do tematyki kursu.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Wykorzystujemy najnowsze urz dzenia takie jak komputery przeno ne, tablety i smartfony. Aplikacje mobilne, podcasty, wiadomo ci, nagrania audio-video z rzeczywistych spotka i konferencji.

SZKOLENIA OTWARTE ORAZ SZKOLENIA DLA FIRM

Prowadzimy szkolenia dla firm w siedzibie firmy oraz szkolenia otwarte w grupach i indywidualnie. Nasze szkolenia s dostosowane do potrzeb ucz cych si .


DLACZEGO KURS WAKACYJNY W NIFIS?

Nudzi Cię nauka z podręczników? Brak Ci motywacji przy korzystaniu z podobnych materiałów edukacyjnych? Spróbuj interaktywnej nauki z wykorzystaniem nowoczesnych technologi i autentycznych materiałów w tematyce osadzonej w Twojej branży!

Znakiem rozpoznawczym Nifis jest dostosowanie kursów do potrzeb i zainteresowań odbiorców. Z myślą o tym nasi lektorzy przygotowują autorskie materiały dydaktyczne w oparciu o bieżące, autentyczne informacje dostępne w mediach (internet, prasa, radio, tv). Zakres tematyczny jest dostosowywany do rynku i branży, w których poruszają się nasi kursanci. Zajęcia prowadzone są przy interaktywnym wykorzystaniu najnowyszych technologii – nasi lektorzy aktywnie używają na tabletach i smartfonach aplikacji i programów dedykowanych nauce języka angielskiego.


DLA KOGO?

Panikujesz przed przeprowadzeniem prezentacji w języku angielskim? Napisanie formalnego maila zajumje Ci zdecydowanie za dużo czasu? Czujesz się niekomfortowo w trakcie spotkań służbowych prowadzonych po angielsku? Wspólnie możemy to zmienić!

Wakacyjne szkolenia w Nifis skierowane są do menadżerów, właścicieli firm, kadry zarządzającej i pracowników biurowych, którzy wykorzystują język angielski jako środek komunikacji w biznesie. Udział w warsztatach rekomendujemy także studentom, którzy chcą wyróźnić się na rynku pracy.

RODZAJE WARSZTATÓWSprawdź grafiki naszych sal!